Fanfare Wilhelmina

Als zoveel verenigingen zijn wij vernoemd naar Koningin Wilhelmina. In het jaar 1923 vierde zij haar 25-jarige regeerperiode en in dat jaar is onze vereniging opgericht. Voor onze oprichters moet de naam van onze vereniging een makkelijke keuze zijn geweest. 

Aan het eind van de vorige eeuw, het tijdperk dat het wereld wijde web zijn aanvang had, was onze secretaris er als eerste bij, vandaar dat wij te vinden zijn op www.fanfarewilhelmina.nl. Via deze site kunt u nu zien wie wij zijn en wat wij doen:

Muziek maken, in een klein dorp, maar op grootse wijze!

Secretariaat: Theo Derks  
  Gildeplein 57
  6612 BC   Nederasselt
Website: www.fanfarewilhelmina.nl
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.